AGARICUS, Extrakt 40 % polysacharidů 90 cps

Značka: SUPERIONHERBS
ZdarmaZdarma
agaricus extrakt 247x300
930 Kč 808,70 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Agaricus blazei Murill

je léčivá houba
vysoce ceněná jak v tradiční čínské medicíně (TCM), tak v moderní klinické praxi. \\Výtažek získaný speciální metodou dvojité extrakce z organicky pěstované houby Agaricus.
Obsah polysacharidů víc než
40 %.
Balení: 90 kapslí x 500 mg čistá hm. extraktu 45 g. 1 tobolka obsahuje Agaricus 500mg, 100% čistý extrakt, neobsahuje plnidla ani konzervační látky. Používáme rostlinné tobolky - vhodné pro vegetariány a vegany.
Doplněk stravy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Agaricus blazei Murill česky žampion brazilský

Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade a obsahuje polysacharidy, minerály, vlákninu, vitamíny a aminokyseliny.

V roce 1960 tuto houbu objevil japonský vědec Takatoši Furumoto a poslal ji k vyhodnocení do Japonska. Analýza ukázala, že AbM má vyšší obsah bílkovin a sacharidů než většina ostatních hub. Navzdory těmto nutričním hodnotám se většina nadšení a zájmu obklopujícího houbu Agaricus blazei týká jejích léčivých vlastností. V tradiční medicině se používá mnoho staletí a v jeho zázračnou moc věřili už Inkové. Agaricus se pěstuje v Brazílii, Číně a Japonsku kde se používá i pro lékařské účely.

Další názvy agaricusu

  • Žampion mandlový
  • Himematsutake
  • Agarikusutake
  • Kawarihiratake
  • Cogumelo do Sol

 

Agaricus - vlastnosti