Dárek k nákupu při objednávce nad 2.000Kč

BioGaia ProBiotické kapky pro děti 5 ml

Tip
Značka: Bio Gaia
378 Kč –33 %
145 biogaia 1
378 Kč –33 % 254 Kč 220,87 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Probiotické kapky pro děti obsahující živé kultury baktérií.

Pro děti od prvního měsíce věku.

Doplněk stravy.
Produkt ze souběžného dovozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Probiotické kapky pro děti obsahující živé kultury baktérií.

Obsah balení: 5 ml kapek

Co jsou to probiotika?

Probiotika jsou doplňkem stravy, podobně jako minerály a vitamíny. Slovo probiotikum znamená „pro život“ na rozdíl od slova antibiotikum, které znamená „proti životu“. Probiotika jsou živé mikroorganizmy, které po užití v odpovídajícím množství doplní stravu a pozitivně působí na organizmus příjemce.

Lactobacillus reuteri Protectis® je probiotický bakteriální kmen patentovaný firmou BioGaia. Lactobacillus. reuteri Protectis® se u člověka vyskytuje přirozeně a je tak dokonale přizpůsoben k podmínkám života v lidském organismu. L. reuteri Protectis® je probiotikum nejvyšší kvality.

Způsob dávkování

5 kapek denně. Jedna dávka obsahuje minimálně 100 milionů živých bakterií L. reuteri Protectis®.

Lze podávat dětem od prvního měsíce života v dávce 5 kapek denně.

  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.
  • Dodržujte zdravý životní styl.

Pokyny k podávání

Před použitím probiotické kapky BioGaia® dobře protřepejte. Otevřete lahvičku a otočte dnem vzhůru – kapka se vytvoří pomalu a samovolně. Kapky lze podávat na lžičce, s mlékem nebou vodou, spolu s jídlem - jídlo nebo nápoje nesmí býr horké, protože živé baktérie by se mohly poničit.! Lze podávat přímo na bradavku prsu kojící ženy. Probiotické kapky BioGaia® nemají vliv na chuť potravin nebo nápoje.

Složení

Slunečnicový olej, triglyceridy se středními řetězci (MCT) z jader palmy olejné, Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis®) a stabilizátor (oxid křemičitý). Datum minimální trvanlivosti je uvedeno na obalu a etiketě lahvičky.

Těhotenství a kojení.

Probiotické kapky BioGaia mohou užívat jako doplněk stravy těhotné a kojící ženy.

Skladování

Probiotické kapky BioGaia® skladujte v teplotě do 25° C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte lahvičku uzavřenou na suchém a temném místě. Před použitím dobře protřepejte. Po prvním otevření spotřebujte do 3 měsíců.