CAFFEINE + SYNEPHRINE 90 cps.

Novinka
Značka: NUTRISTAR
149 Kč –30 %
CAFFEINE + SYNEPHRINE 90 cps.
149 Kč –30 % 104 Kč 90,43 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

CAFFEINE + SYNEPHRINE 90 cps.

Doplněk stravy v želatinových tobolkách.
Obsahuje kofein – není vhodné pro děti, těhotné nebo kojící ženy (200 mg v 1 tobolce).

Použití:

1 tobolka se užívá  30 minut před tělesnou zátěží, nutno zapít větším množstvím vody. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CAFFEINE + SYNEPHRINE 90 cps.

EXPIRACE 10.01.2021

Použití:

1 tobolka se užívá  30 minut před tělesnou zátěží, nutno zapít větším množstvím vody. Nepřekračujte maximální povolenou denní dávku - 1 tobolku.

Omezení:

Obsahuje kofein – není vhodné pro děti, těhotné nebo kojící ženy (200 mg v 1 tobolce) a pro osoby s nesnášenlivostí na některou ze složek. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek neobsahuje alergenní látky.

Podmínky skladování:

Skladujte v uzavřených obalech při teplotě do 25°C  a relativní vlhkosti do 60 %.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže:

Uvedeny na obalu.

Složení:

Kofein anhydrát, synefrin, nosič (maltodextrin), protispékavé látky (stearan hořečnatý, fosforečnan vápenatý), želatinová kapsle

 

Synefrin působí selektivně především na tukovou tkáň. Synefrin de používá především k odbourávání tuků, protože zvyšuje termogenezi, tím snižuje hmotnost zvýšeným odbourávání spalování mastných kyselin, protože dochází k navýšení množství okamžitě využitelné energie, potlačení chuti k jídlu, zvýšení metabolismu a zvýšenému výdeji energie, zrychlení bazálního metabolismu. Synefrin je asi jedinou legální, účinnou, termogenní látkou.

Požívá k motivaci k pohybu, protože zvyšuje fyzický výkon. Tím dochází k zlepšení cirkulace krve.
Velmi je účinný v boji proti celulitidě, proti únavového syndromu. Nejedná se o doping!

Přípravek zvyšuje fyzický výkon - díky aerobní aktivitě se mastné kyseliny odbourávají z tukových zásob a zabezpečují zvýšení fyzického výkonu

Zdroj: wikipedia :

Kofein (podle rostliny Coffea arabica, česky kávovník arabský) je alkaloid, který příznivě stimuluje centrální nervovou soustavu a srdeční činnost. Kofein je pravděpodobně nejrozšířenější stimulant na světě, který se užíváním ve větším množství stává drogou.

Kofein patří do skupiny purinových, methylových derivátů xanthinu, která zahrnuje theobromin (kakao) a theofylin (bronchodilatans, látka uvolňující průduškové svalstvo).

Žádoucí účinky 

Nervový systém 

Kofein příznivě stimuluje centrální nervový systém. Tím oddaluje únavu (zvláště duševní), zbystřuje myšlení, zlepšuje koncentraci, působí jistou euforii.[zdroj?]

Srdce a dýchání 

Kofein zrychluje tep, uvolňuje hladké svalstvo, rozšiřuje tepny a stimuluje oběhový a respirační systém (srdce a dýchání). Proto pomáhá lidem postiženým astmatem. Zvyšuje obsah mastných kyselin v oběhovém systému, byl proto léta používán sportovci. Tyto účinky mohou trvat od několika hodin až do dvanácti hodin, ale již po čtyřech letech pravidelného užívání se tělo stane rezistentním.

Odbourávání tuku 

Kofein dočasně přispívá k mobilizaci tukových zásob a způsobuje, že pracující sval tuk využije jako zdroj energie. To odsouvá vyčerpání zásob glykogenu a prodlužuje dobu, kterou je možno věnovat tréninku nebo požadovanému výkonu. Však ani tento účinek není trvalý, po několika dnech vyprchá.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.092 kg