CANCHALAGUA čaj 1000 g

970 Kč 843,48 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Sušená, řezaná bylina Schkuhria pinnata Lam. Kuntze - doplněk stravy

 
Použití, dávkování :
 
Nálev: 5 g  byliny zalít 1 litrem horké vody (cca 80°C), nechat odstát přibližně 15 minut, poté scedit a popíjet 2-3x denně 3 dcl. Pro lepší chuť lze dosladit včelím medem.
 
Upozornění :
 
Není určeno pro děti a těhotné ženy.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Ukládejte mimo dosah dětí.
Nenahrazuje pestrou stravu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

    CANCHALAGUA čaj 1000 g

 

Čeleď: Asteraceae (hvězdicovité)          Rod: Schkuria           Druh: pinnata (Lam.) Kuntze ex Thell.

Nativní názvy: escoba de anisillo, karatataraku putsutiri (purépecha), tacote. kanchalagua, piqui pichana, kanchlawa, kuti pichaňa

Používaná část rostliny: nadzemní část rostliny, stonky s listy a květy (Herba schkuhriae

Popis:

Rostlina dorůstající výšky až 50 cms, nenápadného vzhledu, připadá jako suchá (vysušená) bohaté květy jsou velmi malé a téměř neviditelné. Obecně se vyskytuje na svazích a stráních, v houštinách i v blízkosti zemědělských usedlostí. Výskyt ve výškách do 3800 m.n.m.. Weberbauer popisuje rod Schkuhria typicky se vyskytující na horských hřebenech a ve středním pásmu východní části Kordiller. Toto také popisuje Herrera, který upozorňuje na možnost záměny s chilským druhem Schkuhria octoaristata, též nazývaným „kanchalagua“.

Výrobce : ORO VERDE s.r.o., Praha

 Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Schkuhria pinnata Lam. Kuntze neschválila.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jihoamerické byliny
Hmotnost: 1.065 kg