CORIOLUS VERSICOLOR česky outkovka pestrá Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z těla houby Coriolus versicolor. Obsah polysacharidů víc než 50 % zajišťuje vysokou účinnost produktu. Balení: 90 kapslí x 500 mg, čistá hmotnost extraktu 4

Značka: SUPERIONHERBS
ZdarmaZdarma
coriolus versicolor 247x300
1 090 Kč 947,83 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

CORIOLUS VERSICOLOR česky outkovka pestrá

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z těla houby Coriolus versicolor.
Obsah polysacharidů víc než
50 % zajišťuje vysokou účinnost produktu.
Balení: 90 kapslí x 500 mg, čistá hmotnost extraktu 45 g 1 tobolka obsahuje Coriolus versicolor Extrakt 500 mg 100% čistý extrakt, neobsahuje plnidla ani konzervační látky Používáme rostlinné tobolky - vhodné pro vegetariány a vegany.
Veterinární přípravek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Coriolus versicolor česky outkovka pestrá

Coriolus čínsky Yunzhi – v překladu tráva říše nebes. Coriolus je chorošovitá houba, podobně jako Reishi.
Můžete ji najít na trouchnivějících kmenech v mírném podnebném pásu v Evropě, Asii a Severní Americe.

Coriolus se v TCM po staletí využíval hlavně pro vitalizující účinek.

Pozitivně ovlivňuje celkové nastavení organizmu – působí jak na tělo, tak na mysl a udržuje je v dokonalé rovnováze.

Upozornění: Podle nařízení vyhlášky EU, vztahující se na regulaci potravin nového typu na trhu EU, nelze Coriolus prodávat jako doplněk stravy. Nabízíme ho proto jako veterinární přípravek. Kvalita extraktu je stejná – špičková – jako u našich dalších houbových extraktů. Navíc tento přípravek obsahuje 50% polysacharidů – jedná se o vysoce učinný extrakt.

Coriolus – účinné látky

Z plodnic Coriolusu se izolují triterpenoidy, ergosterol a beta-sitosterol a dále hlavně dva polysacharidy a to PSK neboli krestin obsahující glukan s 38% podílem bílkoviny a PSP – polysacharid složený z glukanu (90 %) a 10 % peptidu.

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých medicinálních houbách hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Houby
Hmotnost: 2 kg