Dárek k nákupu při objednávce nad 2.000Kč

DITERPEX Rapid 30 vega tobolek-vyprodáno! info níže

389 Kč 338,26 Kč bez DPH
Na dotaz

Produkt vyprodán, přijímáme objednávky, které budou realizovány od 23.5.19!

Diterpex® Rapid 30 vega tobolek
přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, metabolismu lipidů (tuků), potlačení chuti k jídlu. Pomáhá zvýšit čilost, bystrost a vytrvalostní výkon. Vhodný pro osoby s BMI 25 a vyšší. Při užívání je vhodné zařadit mírnou nízkokalorickou stravu se sníženým obsahem tuků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkt vyprodán, přijímáme objednávky, které budou realizovány od 23.5.19!

Diterpex® Rapid 30 vega tobolek

ZHUBNĚTE BEZ POCITU HLADU !

Detailní popis produktu:

Co je přípravek Diterpex® Rapid a k čemu se používá :

Diterpex® Rapid přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, metabolismu lipidů (tuků), potlačení chuti k jídlu. Pomáhá zvýšit čilost, bystrost a vytrvalostní výkon.
Vhodný pro osoby s BMI 25 a vyšší.
Při užívání je vhodné zařadit
mírnou nízkokalorickou stravu se sníženým obsahem tuků.

Složení v 1 kapsli:

Coleus Forskohlii extrakt z kořene 10% forskolinu – 250 mg,
Garcinie kambodžská (Garcinia cambogia) extrakt z plodu 50% hydroxycitronové kyseliny – 150 mg,
Kofein – 120 mg,
Černý pepř (Piper nigrum) extrakt z plodu 95% piperinu – 10 mg

Obal tobolky obsahuje hydroxypropylmethylcelulóza a barvivo oxid titaničitý.
Protispékavá látka – hořečnaté soli mastných kyselin.
Vhodné pro vegetariány a vegany.

Další složky  - garcínia, kofein a piperin účinně potencují účinky forskolinu a mají významný synergický efekt. Společně tvoří ojedinělou unikátní kombinaci s osvědčeným účinkem.

Doporučené dávkování:

1 tobolku 2x denně. 1 tobolku ed snídaní nalačno cca 30 min.
Další tobolku alespoň v rozestupu 8 hodin.
Před sportovní aktivitou cca 30 min. nalačno.
Maximální denní dávka 2 tobolky. Zapít sklenicí vody.

Coleus forskohlii  - latinsky Plectranthus barbatus 

Coleus Forskohlii byl předmětem rozsáhlého výzkumu a výsledky předčily očekávání. Při analýze účinných látek, které bylinka obsahuje, se ukázal jako zásadní hlavně forskolin, i když i další složky extraktu se ukazují jako velice účinné při ovlivnění mnoha problémů.

 Účinky forskolinu:

Ukázalo se, že hlavní účinek forskolinu  je aktivace enzymu adenylátcyklázy (cAMP) což je látka, důležitá pro širokou škálu procesů v každé tělní buňce, která zvyšuje hladinu cyklického adenosin-monofosfátu cAMP, čímž jednoduše řečeno napomáhá k šíření informací v těle. Zvýšení cAMP přináší mnoho výhod. 

Např. redukce hmotnosti:

Studie in vitro ukazují, že forskolin stimuluje lipolýzu (štěpení tuků) v tukových buňkách. Ukazuje se, že mnoho obézních lidí má nižší produkci cAMP. Na základě poznatků byla provedena řada studií  a ukázalo se, že osoby, které pravidelně požívali výtažek z kořene Coleus Forskohlii ztratili několik kg během 8 týdnů a snížili procento tělesného tuku o téměř 8 procent. Hladina krevního tlaku se u testovaných osob rovněž snížila na normální hodnotu. Výsledky  ukazují, že forskolin může být bezpečným a užitečným doplňkem pro hubnutí a udržování normální tělesné hmotnosti.

Upozornění:

Neužívejte tento přípravek, jestliže užíváte léky na ředění krve.
Pokud užíváte léky na snížení krevního tlaku, poraďte se o vhodnosti užívání s Vaším ošetřujícím lékařem nebo lékárníkem.
Pokud si nejste jisti užíváním tohoto přípravku, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Obsahuje kofein (120 mg) v jedné dávce, proto není vhodný pro někoho, kdo je alergický nebo citlivý na tuto látku. Přípravek se neužívá těsně před spaním, může způsobit stížené usínání. Neužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte zdravý životní styl. Vhodné pro vegany a vegetariány. Neobsahuje škrob, lepek, konzervanty.

Osoby, které užívají léky při zvýšeném krevním tlaku ze skupiny  beta-blokátorú, klondin, hydralazin mohou  DITERPEX Rapid  užívát po konzultaci s lékařem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělesná hmotnost
Hmotnost: 0.041 kg