Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40 % polysacharidů

Značka: SUPERIONHERBS
ZdarmaZdarma
Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40 % polysacharidů
950 Kč 826,09 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Ganoderma, Duanwood Red Reishi, Extrakt 40 % polysacharidů

REISHI (latinsky Ganoderma lucidum)

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z 12ti měsíční Duanwood Red Reishi.
Obsah polysacharidů víc než
40 % a triterpenoidů víc než 4 % zajišťuje vysokou účinnost produktu.
Balení: 90 kapslí x 500 mg čistá hmotnost extraktu 45 g, 1 tobolka obsahuje Duanwood Red Reishi Extrakt 500 mg, čistý extrakt Reishi, neobsahuje plnidla ani konzervační látky, rostlinné tobolky - vhodné pro vegetariány a vegany,
Doplněk stravy

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Reishi (lat. Ganoderma lucidum) česky lesklokorka lesklá

Každodenní konzumace DuanWood Reishi všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu. Je jedním z nejoceňovanějších produktů tradiční čínské medicíny. V překladu znamená „božská houba nesmrtelnosti“. Její blahodárné účinky se využívají již více jak 4 000 let. Je zmiňována i v základním díle čínské medicíny, ve Vnitřním kánonu Žlutého císaře.

Duanwood Red Reishi

je výtažek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Extrakt se získává z jednoleté červené houby – tato odrůda Reishi je pěstovaná na dlouhých dubových kmenech po dobu 12ti měsíců v čisté přírodě horského masívu Wuyi na severozápadě Číny. Tato oblast je od roku 1999 pod ochranou UNESCO. Jedná o oblast nedotčenou civilizací, se specifickým klimatem.

Di Tao koncept

Di Tao znamená “autentický zdroj”. V Asii hraje koncept Di Tao zásadní roli. Každá bylina roste nejlépe v určité oblasti. Tyto oblasti, které jsou potvrzeny tradicí i vědeckými výzkumy se nazývají Di Tao. Superionherbs používá ve svých produktech výhradně Reishi z Di Tao regionu – horský masiv Wuyi, oblast vysokých hor vzdálená od civilizace. Plantáže Reishi leží v pruhu mezi horskými lesy a vrcholky hor. Jediným zdrojem vláhy jsou tak deště a horská vlhkost. Je zde čistý vzduch, neposkrvněná půda a neexistuje zde žádné znečištění. Reishi se zde pěstuje tradičním způsobem na dlouhých dřevěných kmenech dubů po dobu 12ti měsíců. Tato Reishi se nazývá Duanwood Red Reishi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Houby
Hmotnost: 2 kg
Položka byla vyprodána…