GRAVIOLA - GUANABÁNA kapsle 350 mg x 100 ks (Annona muricata)

299 Kč 260 Kč bez DPH
Skladem (> 10 ks)

Sušený, řezaný list Annona muricata L. - doplněk stravy

Použití, dávkování, informace:
 
2 x denně 2 kapsle
Balení :
 
100 kapslí á 350 mg tedy 35 g byliny celkem
Hmotnost s obalem : 70 g

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce: ORO VERDE s.r.o., Praha
Popis:

Graviola je malý, vzpřímený stálezelený strom dorůstající výšky 5-6 m, s velkými, lesklými a hladkými, tmavě zelenými listy. Dává velké, srdčité, jedlé plody, velké 15 - 20 cm v průměru, žlutězelené s bílou dužinou. Graviola je domácí v nejteplejších tropických oblastech Severní a Jižní Ameriky, včetně Amazonie. Plod se prodává v tropech na místních trzích, kde se nazývá guanábana ve španělsky hovořících zemích a graviola v Brazílii. Dužnina se výborně hodí k výrobě nápojů a sorbetů a i přes svoji jemně kyselou chuť ji můžete jíst přímo.                                                                                                                                                                                  Dávka listu gravioly se uvádí 2-3 g 3-4x denně. 

Fytochemické složení:

Annocatalin, annohexocin, annomonicin, annomontacin, annomuricatin A, B, annomuricin A až E, annomutacin, annonacin, annonacinon, annopentocin A až C, cis-annonacin, cis-corossolon, dohhexocin, epomuricenin A, B, gigantetrocin, gigantetrocin A, B, gigantetrocinon, gigantetronenin, goniothalamicin, iso-annonacin, javoricin, montanacin, montecristin, muracin A až G, muricapentocin, muricatalicin, muricatalin, muri-catenol, muricatetrocin A, B, muricatin D, muricatocin A až C, muricin H, muricin I, muricoreacin, murihexocin 3, murihexocin A až C, murihexol, murisolin, robustocin, rolliniastatin 1, 2, saba-delin, solamin, uvariamicin I, IV, xylomaticin.

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Annona muricata L. neschválila.


Doplňkové parametry

Kategorie: Jihoamerické byliny
Hmotnost: 0.07 kg