HE SHOU WU – Power Balance 90 cps

Novinka
Značka: SUPERIONHERBS
ZdarmaZdarma
heshouwu power balancer 247x300
790 Kč 686,96 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

HE SHOU WU- Power Balancer - doplněk stravy

Synergicky působící komplex bylin sestavený dle tradiční čínské receptury.
Hlavní složkou je
vysoce kvalitní extrakt ze speciálně zpracovaného kořene He Shou Wu. 
Standardizovaný extrakt z kořene Polygonum multiflorum 10:1 s obsahem min. 5 % anthraquinonu
Obsah v jedné kapsli: 410 mg rdesno mnohokvěté (He Shou Wu), extrakt z kořene 30 mg rhemánie lepkavá, extrakt z kořene 30 mg angelika čínská, extrakt z kořene 30 mg eleuterokok ostnitý, extrakt z kořene

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah účinných látek v jedné kapsli:

410 mg rdesno mnohokvěté (He Shou Wu),
extrakt z kořene 30 mg rhemánie lepkavá,
extrakt z kořene 30 mg angelika čínská,
extrakt z kořene 30 mg
eleuterokok ostnitý,
extrakt z kořene

Obsah balení: 90 kapslí (tj. 45 g) Užívání: 1-2 kapsle 1-2 x denně v době jídla.
Zapijte dostatečným množstvím vody.

Rostlinné tobolky - vhodné pro vegetariány a vegany 

He Shou Wu

He Shou Wu (čte se che-šou-wu)  je v asijské bylinné medicíně jednou z nejpopulárnějších a nejvíce ceněných posilujících bylin. He Shou Wu je zpracovaná kořenová hlíza rostliny Polygonum multiflorum (rdesno mnohokvěté), rostoucí v horských oblastech střední a jižní Číny. Patří k hlavním bylinám čínské bylinné medicíny, které posilující esenci (ťing).
Díky schopnosti nashromáždit v kořenu obrovské množství čchi dokáže tato bylina posilovat lidské i zvířecí orgány a také vyživovat a posilovat krev. He Shou Wu není stimulans. Jde ale o jeden z nejlepších prostředků dodávajících energii, které lidstvo zná. 

Aby He Shou Wu plně účinkovalo, mělo by být doplněno o další léčivé rostliny.

  1. Zpracovaný kořen rhemánie lepkavé se tradičně nazývá „vlastní strava ledvin”. V tradiční čínské medicíně se používá jako základní tonikum  a je považováno za jednu z hlavních rostlin dlouhověkosti.
    Ledviny podle TCM souvisí s kvalitou kostí, žláz z vnitřní sekrecí včetně sexuálních a schopností uskladňovat esenci Jing.
    Rhemánie je složkou v mnoha byliných formulích. 
  2. Rhemnánie lepkavá v kombinaci s Dang Gui – angelikou čínskou ještě více posiluje účinek .
  3. Celé receptura je doplněna o další rostliné tonikum, které posiluje energii QI a zlepšuje účinnost vstřebávání He Shou Wu – extrakt z kořene sibiřského ženšenu – eleuterokok ostnitý 

Hlízovitý kořen rostliny Polygonum multiflorum (He Shou Wu) obsahuje mnoho účinných látek. He Shou Wu je bohaté na antrachinony, včetně mnoha fosfolipidů, jako je lecitin (3,7 %). V He Shou Wu je obsaženo mnoho podobných glykosidů stilbenu. Glykosidy stilbenu v He Shou Wu se velice podobají resveratrolu

He Shou Wu je kvalitním zdrojem zinku

Obsahuje také účinné antioxidanty a molekuly zesilující účinek antioxidantů. Volné radikály vznikají v rámci životních pochodů v každém okamžiku našeho života a naše zdraví závisí na jejich nepřetržitém odklízení z těla. Tento proces obvykle podporují potraviny a byliny, které lidé konzumují. Podle rozšířeného přesvědčení je jedním z důvodů, proč He Shou Wu působí tak účinně, právě jeho schopnost produkovat superoxid dismutázu (SOD). Superoxid dismutáza (též SOD či anglicky superoxide dismutase) je důležitý přirozený, tedy tělu vlastní antioxidant. Účinně zháší superoxidový radikál a přeměňuje ho na méně toxický peroxid vodíku.

He Shou Wu obsahuje zinek. A zinek je zásadním stopovým prvkem, který potřebují všechny formy života. Na zinku závisí celá řada aspektů buněčného metabolismu.

V čínské terapii posilujícími bylinami se He Shou Wu široce využívá jako prostředek pro aktivní stárnutí.  Dodává čchi pro fungování ledvin a jater, posiluje ťing (životní esenci).

He Shou Wu – Power Balancer

Je ideálním doplňkem stravy pro vysoce vytížené jedince a starší osoby. Odvar z kořene hojně využívají atleti a mistři bojových umění v Asii. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.052 kg