MUMIO GOLD- DRAGON POWER 30x0,2g koncentrátu doplněk stravy

296 Kč –7 %
MUMIO foto
296 Kč –7 % 275 Kč 239,13 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)

Gold Mumio je 100% přírodní produkt.
Koncentrát Mumia je směs organických i anorganických látek.
Regeneruje tkáně, posiluje imunitu, zlepšuje paměť.

Schválená zdravotní tvrzení:

  • Normální stav kostí a kloubů
  • Normální trávení
  • Imunitní systém - antioxidant
  • Menstruační komfort
  • Duševní a poznávací činnost
  • Omlazení
  • Normální funkce reprodukčního systému
  • Normální funkce močové soustavy 
  • Kontrola tělesné hmotnosti
  • Metabolismus sacharidů a lipidů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mumio je přírodním biostimulátorem, který posiluje celkovou svěžest a energetický potenciál těla. Jedná se o směs organických i anorganických látek. Anorganická část obsahuje více než 50 životně důležitých prvků, mezi nimi je 10 různých oxidů kovů. Organickou část tvoří kolem 30 makro i mikrokomponentů, 6 aminokyselin, řada vitamínů, éterické oleje a další biologicky aktivní látky.

Mumio čili skalní balzám vyvěrá v jeskyních a skalních průrvách, v těžce dostupných terénech hor Ťan-Šan v podobě krápníků či náletů. Nebo je uloženo ve skalních dutinách ve formě malých stalaktitů svým tvarem připomíná slzy (kapky).

Mumio očištěné od příměsí je hmota tmavě hnědé, až černé barvy, s lesklým povrchem, která má charakteristickou aromatickou vůni a hořkou chuť. Mumio je plastické, taje při 80 °C. Jeho složení je nestálé, neboť při svém vzniku přibírá všechny dostupné prvky podle místa výskytu. Pak podle převládajících prvků hovoříme o Mumiu zlatém, černém, měděném atd.

Dávkování:
Užívejte 1 tabletu denně při jídle po dobu 1 měsíce.
Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.
K zevnímu použití je možné rozpustit tabletu mumia ve vodě a poté roztok aplikovat ve formě obkladů nebo potírat postižená místa. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

Balení:
30 tablet - dávka na 1 měsíc

Upozornění ke skladování Mumia Dold - Dragon Power:
Mumio Gold je 100% přírodní produkt bez E-konzervantu a přísad.
Je to vzácná pryskyřice a jako pryskyřice se chová.
- Mumio je měkké, při manipulace v rukou začíná se rozpouštět, „špinit“ ruce.
- Při vyndavání tablety z blistru použijte trošku větší tlak, jelikož je to přírodní pryskyřice zabalena do tablet.
- Skladovat Mumio je nutné v suchu a chladu (lze pokojová teplota do 28 st.). Neskladovat v lednice. Při teplotě 30-34 stupňů muže se rozpouštět i v blistru. Pokud ponecháte blistr v tašce, autě (a taška, auto bude stát na slunce), vedle topení, v koupelně apod.(teplo + vlhkost), Mumio začne se rozpouštět v blistru nebo bude se špatně vyndavat z blistru. Ale neznamená, že je zkažené, jednoduše uříznete potřebné množství tablet spolu z blistrem a dejte do malého množství vody otevřený blistr, zamíchejte, pak použijte roztok
.

Upozornění:
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě do 25 °C.
Mumio je měkké, při manipulaci v rukou se začíná rozpouštět, „špinit“ ruce. Při teplotě nad 30 °C se Mumio může začít rozpouštět i v blistru.
Země původu Kyrgyzstán.

Historie MUMIA / MUMIJA

     První zmínky o prosoěšnosti MUMIA jsou starší než tři tisíce let. MUMIO znali v Babylóně, Persii, starobylém Egyptě, Afghánistánu, Mongolsku, Číně, ve Střední Asii, na Sibiři, v Řecku i v Římě. Jeho použití při léčení nemocí bylo a dodnes je opředeno mnoha tajemstvími.

     MUMIO /MUMIJO/ je slovo řeckého původu, v překladu značí "uchovávající tělo". Arabsky se nazývá chafiz-al-adžsod, barmsky kao-tui, mongolsky chadny-chajl-mal, tibetský barak šun.

     Je historicky doloženo, že MUMIA se užívalo při mumifikování těl faraónů za vlády krále Džósera, jako farmakum bylo používáno starými Sumery a Akady, píše se o něm v indických posvátných knihách - védách, v lékařském spise Sušruta-Samhita, Čcaraka-samita. Lékař starověké Číny Čchiou se o něm zmiňuje v Knize o obtížných problémech. V dávných časech bylo MUMIO v Tibetu nazváno "králem léčiv". Vědomosti o použití MUMIA při léčbě nemocí se uchovávaly v tajnosti, předávaly se jen ústním podáním z otce na syna v nejpřednějších rodinách lékařů.

     V středověku pak poznatky o MUMIU soustřeďovaly do rukou církevních řádů. Jen nejvýznamnější představitelé lékařské vědy (Avicena,Paracelsus, Agricola, Quiricus, Servet, Helmunt Stahl) znali prospěšné účinky MUMIA. V první polovině osmnáctého století byly ve velkém devadesátisvazkovém díle vydaném v Číně shrnuty dosavadní poznatky o používání této přírodní substance.

     V centru pozornosti a vědeckého výzkumu se ocitlo MUMIO v padesátých letech našeho století v řadě vyspělých zemí. Ve výzkumu jeho vlastností nejvíce pokročila Čína, Spojené státy americké, Indie, bývalý Sovětský svaz a Irán.

Složení MUMIA a jeho vlastnosti

     MUMIO /MUMIJO/ je přírodní směs organických i anorganických látek. Anorganická část obsahuje více než 50 životně důležitých prvků, mezi nimi je 10 různých oxidů kovů. Organickou část tvoři kolem 30 makro i mikrokomponentů, 6 aminokyselin, řada vitamínů, éterické oleje a další biologicky aktivní látky. Vyjádřeno procenty obsahuje MUMIO /MUMIJO/ kolem 15 procent vody, 18 procent nerostných látek, 14 procent látek bílkovinné povahy, 4 procenta tuků, 4 procenta steroidů. Zbytek pak připadá na bezdusíkaté organické látky.

     MUMIO je plastické, taje při 80°C. Očištěné od příměsí, MUMIO je hmota tmavě hnědé barvy s lesklým povrchem, má charakteristickou aromatickou vůni a hořkou chuť Jeho složení je nestálé, neboť při svém vzniku přibírá všechny dostupné prvky podle místa výskytu. Pak podle převládajících prvků hovoříme o MUMIU zlatém, černém, měděném a podobně.

Místo výskytu MUMIA

    MUMIO či skalní balzám vyvěrá v jeskyních a skalních průrvách, v těžce dostupných terénech hor Ťan-Šan v podobě krápníků či náletů. Nebo je uloženo ve skalních dutinách ve formě malých stalaktitů svým tvarem připomíná slzy (kapky)Více informací o účinné složce si vygůůůůglujte…...