MUMIO GOLD- DRAGON POWER 30x0,2g koncentrátu doplněk stravy

296 Kč –16 %
MUMIO foto
296 Kč –16 % 249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Golg Mumio je 100% přírodní produkt.
Koncentrát Mumia je směs organických i anorganických látek.
Regeneruje tkáně, posiluje imunitu, zlepšuje paměť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mumio je přírodním biostimulátorem, který posiluje celkovou svěžest a energetický potenciál těla. Jedná se o směs organických i anorganických látek. Anorganická část obsahuje více než 50 životně důležitých prvků, mezi nimi je 10 různých oxidů kovů. Organickou část tvoří kolem 30 makro i mikrokomponentů, 6 aminokyselin, řada vitamínů, éterické oleje a další biologicky aktivní látky.

Mumio čili skalní balzám vyvěrá v jeskyních a skalních průrvách, v těžce dostupných terénech hor Ťan-Šan v podobě krápníků či náletů. Nebo je uloženo ve skalních dutinách ve formě malých stalaktitů svým tvarem připomíná slzy (kapky).

Mumio očištěné od příměsí je hmota tmavě hnědé, až černé barvy, s lesklým povrchem, která má charakteristickou aromatickou vůni a hořkou chuť. Mumio je plastické, taje při 80 °C. Jeho složení je nestálé, neboť při svém vzniku přibírá všechny dostupné prvky podle místa výskytu. Pak podle převládajících prvků hovoříme o Mumiu zlatém, černém, měděném atd.

Dávkování:
Užívejte 1 tabletu denně při jídle po dobu 1 měsíce. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. K zevnímu použití je možné rozpustit tabletu mumia ve vodě a poté roztok aplikovat ve formě obkladů nebo potírat postižená místa. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

Balení:
30 tablet - dávka na 1 měsíc

Upozornění:
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě do 25 °C.
Mumio je měkké, při manipulaci v rukou se začíná rozpouštět, „špinit“ ruce. Při teplotě nad 30 °C se Mumio může začít rozpouštět i v blistru.
Země původu Kyrgyzstán.

Více informací o účinné složce si vygůůůůglujte…...